Šiuolaikinių šildymo sistemų gamintojas

DAUGIAU KAIP 40 METŲ PATIRTIS ŠILDYMO SISTEMŲ GAMYBOJE

Servisas

"Moderator" įrenginių garantinio aptarnavimo sąlygos:

1. Garantiniu laikotarpiu šalinami gedimai, atsiradę tik dėl gamintojo kaltės.
2. Garantinio laikotarpio trukmė: 24 mėn. elektroninėms (elektotechninėms) detalėms, t. y. valdymo blokas, temperatūriniai jutikliai, ventiliatorius, degiklis ir 36 mėn. kieto kuro katilo korpuso vientisumui, kuris liečiasi su vandeniu.
3. Garantinio laikotarpio pradžia skaičiuojama nuo įrenginio paleidimo datos, bet ne vėliau kaip po šešių mėnesių nuo įrenginio pardavimo galutiniam pirkėjui.
4. Garantija taikoma tik tada, jei įrenginio paleidimo - derinimo darbus atliko "Moderator" atestuotas ir įgaliotas serviso atstovas.
5. Paleidimo - derinimo bei profilaktikos darbai yra mokami.
6. Įgaliotas serviso atstovas gali atsisakyti paleisti įrenginį ir suteikti jam garantiją, jei įrenginys sumontuotas nesilaikant įrenginio montavimo instrukcijų, t. y. įrenginys, šildymo sistema, dūmtraukis ar elektros maitinimo linija įrengti netinkamai.
7. Įrenginio garantinis gedimas nesuteikia vartotojui teisės reikalauti suteikti ar kompensuoti alternatyvų patalpų šildymą, kol neveikia "Moderator" įrenginys.
8. Jei nustatoma, kad įrenginio gedimas yra negarantinis, t. y. įvykęs ne dėl gamintojo kaltės, "Moderator" įrenginio savininkas privalo kompensuoti serviso meistro sugaištą laiką bei transporto išlaidas.

servisas

+370 6 77 72211
Serviso darbo laikas:
I-V 9-18 val.
VI ir VII nedirbame

Moderator.lt © 2017